Kariera w El-MIS Usługi Elektryczne Michał Ziętara

Inżynier Robót Elektrycznych

Opis stanowiska:

  • koordynacja prac elektroinstalacyjnych na budowie
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż
  • przygotowywanie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność kosztorysowania
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • uprawnienia budowlane - do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wysyłając ją na biuro@el-mis.net.pl. W tytule proszę wpisać nazwę stanowiska aplikowanego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez El-MIS Sp .z o.o (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Kosztorysant robót elektrycznych

  • analizę dokumentacji ofertowej spływającej od Klienta
  • sporządzanie przedmiarów, analizę ilościową poszczególnych elementów oferty
  • składanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców
  • syntetyczne ujęcie kosztów, określanie współczynników oferty
  • proponowanie optymalizacji i rozwiązań zamiennych
  • przygotowanie ostatecznych ofert dla Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz Autocad
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość korzystania ze szkoleń

Elektryk-Elektromonter

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP
  • sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, elektromonter), min. zawodowe
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • miła atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy