Kim jesteśmy

Firma EL-MIS sp.z.o.o zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, projektowaniem a także serwisem obiektów zrealizowanych. Doświadczenie zdobywaliśmy podczas realizacji dziesiątek kontraktów krajowych. Realizowaliśmy instalacje elektryczne i teletechniczne w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym oraz w obiektach użyteczności publicznej dla inwestorów i generalnych wykonawców takich jak:

 

DLACZEGO MY


Nasza wykwalifikowana kadra doświadczonych inżynierów zawsze pozostaje do Państwa dyspozycji oferując profesjonalne doradztwo oraz jakość obsługi. EL-MIS posiada doświadczony zespół wykwalifikowanych elektromonterów,automatyków, realizujących swoje prace w najwyższej jakości.

Posiadamy zaawansowane zaplecze techniczne składające się z:
  • Budynku biurowego
  • Pomieszczeń warsztatowych i socjalnych
  • Placu składowego
  • Własnego sprzętu technicznego wraz z rozbudowaną flotą samochodową

Zespół EL-MIS sp. z.o.o

.

Jakub Filipiński

Kierownik Robót Elektrycznych

jakub.filipinski@el-mis.net.pl

Jarosław Świderski

Kierownik Robót Elektrycznych

jaroslaw.swiderski@el-mis.net.pl

+48 575 001 126

Krzysztof Dybalski

Dział kosztorysów i realizacji

krzysztof.dybalski@el-mis.net.pl

+48 696 309 523

Michał Mazurkiewicz

Dział kosztorysów

michal.mazurkiewicz@el-mis.net.pl

+48 601 930 905

Michał Piątek

Koordynator Robót Elektrycznych

michal.piatek@el-mis.net.pl

+48 696 309 523

Aleksandra Gralak

Inżynier Budowy

aleksandra.gralak@el-mis.net.pl

+48 575 001 491

Iga Kołacz

Inżynier Budowy

iga.kolacz@el-mis.net.pl

+48 575 001 491

Sławomir Machała

Kierownik Działu Automatyki i Teletechniki

slawomir.machla@el-mis.net.pl

+48 575 001 721

Adam Kowalski

Kierownik działu IT

adam.kowalski@el-mis.net.pl

Adam Szewczyk

Specjalista ds. zaopatrzenia i wsparcia inwestycji

adam.szewczyk@el-mis.net.pl

+48 575 005 406

Ewa Rybczyńska

Dział Kadr i Płac

ewa.rybczynska@el-mis.net.pl

+48 575 580 080

Aleksandra Krawczyk

Pomoc Ksiegowości

Aleksandra.Krawczyk@el-mis.net.pl

+48 575 001 491

 
 

Magdalena Rosiak

Główna Księgowa

magdalena.rosiak@el-mis.net.pl

+48 575 001 491

Dariusz Kryński

Kierownik działu Prefabrykacji

dariusz.krynski@el-mis.net.pl

+48 787084731